Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 3,022.05 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

 

2014 yılında kurulan Fars Aydınlatma, esneklik ve bulunabilirlik konusunda son derece gurur duyduğumuz haklı bir üne ek olarak kaliteli hizmet ve yenilikçi armatürler üzerine kurulu bir miras ve marka felsefesine sahiptir. Tüm Fars ürünleri, Karaköy'deki sektörel amaca yönelik imalahtanemizde tasarlanıp ve üretiliyor ve halen işimizde başlatılan temel değerleri içeriyor.

Uzmanlaşmş bir ekiple birlikte net, açık bir stratejik odağımız var. İşimizin özündeki insanlar, büyümemiz, gelişmemiz ve gücümüzün ana faktörü olmaya devam ediyor. Devam eden ürün tasarım ve geliştirme sürecimiz yeniliğe olan bağlılığımızın temelini oluşturur.

Uzmanlığımız, ürünlerin uygulamalarının ve çevresinin taleplerini karşılamasını sağlar. Çalışma veya rekreasyonel çevre için gerekli olan refah ve duyusal algıları göz önünde bulundururken, en son teknolojiyi çevre bilinciyle tasarlanmış yaratıcı ve akıllı aydınlatma şemalarıyla birleştiriyoruz. Müşteriler, Spesifikerler, Mimarlar, Elektrik,Elektronik ve İş Ortaklarımız ile yakın çalışarak; Fars Aydınlatma, mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimlerini desteklemek için heyecan verici yeni armatürler ve ısmarlama çözümler sunacak şekilde stratejik olarak konumlandırılmıştır.

Firma Ünvanımız:
Depoyabak Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

MERSİS NO : 292118850600001

TİCARET SİCİL NO : 274633-5

Karaköy 

 

Emekyemez Mahallesi Okçu Musa Caddesi Yakuthan No: 38/5 KARAKÖY/İSTANBUL

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Emekyemez Mahallesi Okçu Musa Caddesi Yakuthan No: 38/5 KARAKÖY/BEYOĞLU/İSTANBUL

0212 617 20 20
admin@fars.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.