Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 3,022.05 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Led Wallwasher Nedir ( Led Duvar Boyama) ?

Duvar boyama (Led Wallwasher); köprüler, saraylar, köşkler, hanlar, anıtlar, camiler, belediye binaları, valilikler, kaymakamlıklar, hastaneler, postaneler, bankalar, müstakil evler, villalar, köşkler, çiftlikler, plazalar, holdingler, iş yerleri, mağazalar, eğlence mekanları, sinemalar, tiyatrolar, müzeler, sergi alanları, stadyumlar, açık hava mekanları  gibi yapıların duvar yüzeyini ışıklandırmak için kullanılan bir aydınlatma armatür çeşididir.

Led Wallwasher Renkleri Nelerdir

Led wallwasher beyaz,günışığı,amber,mavi,kırmızı,yeşil,lila,turkuaz ve rgb (mavi-yeşil-kırmızı ) renklerinin karışımı bu ana renklerden üretilebilmektedir.

Led Wallwasher Ölçüleri

Led wallwasher ürünlerinin üretim yapan firmalara göre boyutları farklılık gösterebilir. Standart Ürün Ölçüleri 10 Cm Led Wallwasher, 17 Cm Led Wallwasher, 25 Cm Led Wallwasher, 35 Cm Led Wallwasher, 48 Cm Led Wallwasher, 64 Cm Led Wallwasher, 96 Cm Led Wallwasher, 120 Cm Led Wallwasher, 150 Cm Led Wallwasher, 200 Cm Led Wallwasher uzunluğunda olabilmektedir.

Led Wallwasher Enerji Tüketimi (Watt Değeri)

Led wallwasher ürünleri firmaların kullandıkları wallwasher çip kalitelerine göre farklılık gösterebilir.(1-3 watt) aralığındadır.

Led Wallwasher Işık Şiddeti (Lümen Değeri)

Led wallwasher ürünleri uygulama yapılan çip kalitesine göre değişiklik göstermektedir. En yüksek lümen değerine sahip renk sıralaması Beyaz,günışığı,amber,yeşil,kırmızı,mavi aynı zamanda bu lümen değeri uygulama yapılacak yüzeyde ne kadar  belirgin bir boyama yapacağıı göstermektedir.

Led Wallwasher Oluşturan Bileşenler

Led wallwasher ürününü farklı bileşenlerin bir araya gelerek üretilmektedir wallwasher parçalarını oluşturan bileşenler aşağıdaki gibidir

·         Led Wallwasher Kasası

Wallwasher Kasaları önceden test edilmiş ve ip 67 su geçirmez değerlere sahip olması gerekmektedir.Led duvar boyama ürünleri dış mekan için üretilmekte olup su sızdırmazlık derecesi yüksek  seviyede olak zorundadır. Aynı Zamanda wallwasher duvar boyama kasası üzerindeki cam temperli cam olmak zorunda ve darbelere dayanıklı olması gerekmektedir

·         Led Wallwasher Çipleri

Wallwasher bileşenlerinde bir diğeride led wallwasher çip’leridir. uzun ömürlü ve dayanıklı olması için sıradan olmamalı ve bu ürünün uzman üreticilerinin üretmiş olduğu çipler kullanılmalıdır Led Wallwasher Çip Markaları Nchia,Edison,Power,Samsung,Osram,Epistar bu ürünler kaliteli ve orta düzey wallwasher çipleri olarak bilinmektedir.

·         Led Wallwasher Driver (Trafosu)

Led Wallwasher ürün çeşitlerinden bir diğeride driver (Sürücü) bu ürünlerde çiplere giden akımı dengeleyen bu trafolar sayesinde çiplerin korunmasını sağlamaktadır wallwasher driver’ları kaliteli olmak zorundadır ve ip 67 olaması sudan nemden oluşabilecek kısa devreleri önlemektedir.

·         Led Wallwasher Lens (Derece)

Led Wallwasher lens çeşitleri ürünün ne kadar uzun mesafeye ışığı göndereceğini belirlemektedir led wallwasher lensleri PCB üzerine dizilen çiplerin Üzerine kapatılmaktadır. Wallwasher çipleri üzerinde lens olmazken 120 Derecelik (ortalama 1 Metre Çevresini) aydınlatabilir üzerine kapatılan lensler sayesinde yaklaşık 30 Metre Yüksekliğe Kadar Yüzey Boyayabilir Lens Dereceleri Sıklıkla Kullanılanlar 5-10-15-20-25-30-45-60 Ve 90 Derecelik lenslerdir. Lensler Hakkında bilmeniz gereken bir diğer şeyde lens derecesi ne kadar düşük olursa aydınlatma menzili uzamaktadır örnek verecek olursak 5 Derecelik Bir Lens Yaklaşık 30 Metre Yüksekliğe Duvar Boyaması yapabilmekte olup 45 Derecelik bir lens ile yaklaşık 5 metrelik verimli bir aydınlatma elde edebilirsiniz.

·         Led Wallwasher PCB

Led Wallwasher pcb çeşitleri Tek Renk Ve RGB olarak ikiye ayrılmakta pcb bileşenininde kaliteli olması çipleri soğutmasında lehimlerin düzgün yapılması konusunda önemlidir.

Led Wallwasher Kullanım Ömürleri

Led Wallwasher ürünleri ortalama olarak 0 ile 5 yıl arasında kullanılan malzemenin kalitesine göre kullanım ömürleri vardır.

Kredi Kartı Bilgilerimi Vermem Güvenli Mi?

fars.com.tr, 2014 yılından bu yana online mağaza olarak faaliyet göstermekte olup; Fars Aydınlatma Ltd Şti. kuruluşudur. Internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincinde olup sanal güvenliğinin hem tüketici hem de alışveriş sitemizin repütasyonu açısından öneminin farkındayız.

Depoyabak.com alışveriş sitesinde RapidSSL sertifika merkezinden alınmış bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan 256 bit şifreleme kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz gibi fars.com.tr sitesi ile paylaştığınız diğer kişisel bilgilerinizde (adres, telefon vb.) hiçbir şekilde başka kuruluşlarla paylaşılmamakta, üçüncü kişilere satılmamakta, gizli tutulmaktadır.

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler Nelerdir?

 

a) Banka, sigorta ile ilgili,

b) Otomatik satış makineleri vasıtasıyla akdedilen,

c) Halka açık jetonlu telefonlar vasıtasıyla akdedilen,

d) Açık arttırma yolu ile akdedilen,

e) Gıda, içecek ve günlük tüketim için tüketicinin evine veya işyerine düzenli olarak sağlanan malların tedariki ile ilgili,

f) Sağlayıcının üstlendiği, barınma, ulaşım, yemek tedariki, sportif ve kültürel faaliyetler ve eğlence hizmetlerini özel bir günde veya sürede tedarik etmesine ilişkin hükümler içeren, sözleşmelere uygulanmaz.

Cayma Hakkının Detayları Nelerdir?

 

TÜKETİCİ'nin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI'ya bu hakkın kullanıldığının faks veya elektronik posta veya taahhütlü mektup ile bildirimde bulunulması ve ürünün bu madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve ürünün kendisinin, ambalajının ve kutusunun zarar görmemiş ve ürüne ait etiket ve ürünün üzerinde bulunan koruma bantlarının çıkarılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden yedi (7) gün içinde ürün bedelinin ALICI'nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde derhal girişimde bulunur.

Kargo Teslim Alırken Neye Dikkat Etmeliyim?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise mutlaka tutanak tutturunuz.

Fatura Adresi ve Teslimat Adresi Farklı Olabilir Mi?

Siparişinizi verirken, alışveriş formunda fatura adresini ve teslimat adresini ayrı ayrı belirtebilirsiniz.

Faturam Elime Nasıl Ulaşacak?

Faturalarınız, siparişlerinizle birlikte teslim edilmektedir. Faturanızın 2 kopyası mutlaka size gelen kargo kutusunun dışındaki şeffaf kargo zarfının içerisinde bulunmaktadır. Siparişinizin doğrudan toptancısından kargolanması söz konusuysa faturanız tarafınıza ayrıca kargolanacaktır.

Siparişimin Durumunu İzleyebilir Miyim?

Siparişiniz Depoyabak.com'a ulaştığında otomatik sipariş onay mesajı üyelik bilgilerinizde vermiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ayrıca vermiş olduğunuz siparişi Depoyabak.com anasayfasında yer alan Siparişlerim bölümünden izleyebilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Vermiş olduğunuz siparişinizi, ürün tarafımızdan kargoya verilmeden önce İletişim Formu aracılığıyla bilgi vererek iptal edebilirsiniz.

Ürün Arızalı Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı garantilidir. Anasayfa üzerinde bulunan İletişim Formu linkini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.Satın aldığınız ürün, kullanım sürecinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanırsa, ürününüz garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak yetkili servis taradından tamir edilir. Yetkili servis bulunmaması halinde, ürün, tarafımızdan, imalatçı ya da ithalatçı firmaya gönderilir. Depoyabak.com, ürün tamiri yapmamakta, sadece gönderilen arızalı ürünleri, yetkili servislere yönlendirmektedir. Hızlı sonuç için, öncelikle yetkili servislere başvurmanızı öneririz.

Ürünün yetkili servise gönderimini bizim aracılığımız ile yaptırmak istiyorsanız, ürünü göndermeden önce aşağıdaki link aracılığı ile arıza formunu doldurunuz:

Arıza / İade Formu

Tarafımızdan onaylanmadan ürünü göndermemelisiniz. Ürünle birlikte, Faturayı ve Garanti Belgesi'ni göndermeyi unutmayınız.

Ürünlerin Garantisi Var Mı?

fars.com.tr'de satılan Ürünler 1,2,3 Ve 5  yıl olmak üzere garantisi mevuttur.Ürün Özelliklerinde Ürün Garanti Kısmından Garantisinin Ne Kadar Süre Olduğunu İnceleyebilirsiniz.

Siparişim Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Mng Kargo firması ile siparişiniz kargolanmaktadır.

Siparişinizde bir gecikme yaşanması durumunda size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.

Fiyatlara KDV Dahil Mi?

Sitede tüm ürünlerin fiyatları KDV Hariç olarak yayınlanmaktadır.

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Satın almaya karar verdiğiniz ürünleri sepetinize atın. Bu işlem için ilgili ürünün detay sayfasında “Sepete Ekle” butonuna tıklamanız yeterlidir. Sepetinizde bulunan ürünlerle ilgili sayfa açıldığında sipariş ettiğiniz ürün adedi ile ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Adedi artırmanız halinde toplam borcunuzu görüntülemek için “Miktarı Güncelle” butonuna tıklayabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünlerden birini almaktan vazgeçmeniz halinde sepetinizde yer alan ürünün yanında yer alan “Sil” butonuna tıklayarak ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz. Alışverişe devam etmek istiyorsanız “devam et” linkine, sepetinizdekileri satın almak istiyorsanız, ödeme şeklinizi seçerek; “Satın Almaya Geç” butonuna basabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra müşteri giriş sayfasına yönleneceksiniz. Sitemize önceden üye olmuş iseniz, “Daha önceden üye olmuştum” seçeneğini işaretleyip şifrenizi giriniz. Sitemize üye değilseniz, e-postanızı girerek “Yeni Müşteriyim” seçeneğini işaretleyerek fatura/teslimat adresinizi girmeniz gerekmektedir.

Fatura adresi ve gönderim adresi aynı adres değilse çıkan ekranda değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi de girdikten sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basarak siparişinizi tamamlayabilir veya sipraişinizde değişiklik yapmak için “Siparişimde değişiklik yapmak istiyorum” butonuna basabilirsiniz. Onay butonuna tıklamanızla siparişinizin onaylandığına dair bir sayfa açılacak ve sipariş numaranız verilecektir aynı zamanda siparişinizle ilgili detaylı bilgilendirme yazısı e-posta adresinize gönderilecektir.

Kredi Kartı Dışında Ne Şekillerde Ödeyebilirim?

Banka hesaplarımızdan birine EFT veya Havale yapmaktır.

Yaptığınız EFT veya havaleye ait bilgileri (havale yaparken sipariş numaranızı eklemeyi unutmayın) e-posta veya faksla bize ilettiğinizde siparişinizin onay işlemleri hızlanacaktır.Sipariş verdikten sonra 24 saat içerisinde havale gerçekleşmezse sipariş tarafımızdan iptal edilir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Emekyemez Mahallesi Okçu Musa Caddesi Yakuthan No: 38/5 KARAKÖY/BEYOĞLU/İSTANBUL

0212 617 20 20
admin@fars.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.